Bojovníci temnot

27. února 2013 v 19:36 | Tiana |  Fantasy
Jmenuji se Anna Delvinová a jsem naprosto normální. Teda kromě toho, že jsem adoptovaná, mívám halucinace a narodila jsem se s tetováním orlobuse (hada kousajícího se do ocasu) kolem zápěstí. Kromě těchto detailů jsem naprosto normální průměrná holka. Chodím do školy, mám pár kamarádů, ale nejsem nejoblíbenější ze třídy. Nejsem ošklivá, ale ani žádná krasavice. Můj svět se točí kolem přátel, školy, pěstounů a kluka, který nemá ani tušení, že existuji, ale zato si všiml existence mé nejlepší kamarádky. Prostě všechno, ano vím, že se opakuji, je normální. Aspoň do doby než se moje kamarádka začne pohřešovat a já zjistím, že bytosti, ve které jsem nikdy nevěřila, existují.
Pozn. autorky: Povídku budu psát z více pohledů, ale všechny budou ich formou, protože mi přijde, že se dá lépe vžít do postavy, když píšu "já jsem" než "ona je", tak ať vás to nepřekvapí.
Jinak plánovala jsem jenom jeden díl (v tom smyslu jako jedna kniha), ale začala jsem mít tolik ráda některé postavy, že se mi nechtělo o nich psát jako o vedlejších rolích, takže předběžně plánuji (Jenom plánuji. Možná si to rozmyslím, dojde mi inspirace, přestane mě to bavit atd.), že napíšu víc dílů, jako pokračování příběhu, ale s jinými hlavními postavami.


Alice Shinshekli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama